Pościel jak ze snu...

O nas

Nasza firma powstała w 2004 roku a w 2006 roku przeszła gruntowną modernizację parku maszynowego. Naszą produkcję umożliwiają najlepsze maszyny pikujące dostarczane przez wiodących niemieckich producentów, którzy stosują rozwiązania o światowym standardzie.

Produkty i działalność Pol-Fiber Sp. z o.o. docenili międzynarodowi klienci. Doświadczona załoga i nowoczesne maszyny pozwalają nam realizować standardowe i niestandardowe zamówienia. Poduszki i kołdry produkujemy wyłącznie z wypełnieniem syntetycznym. Współpracujemy z klientami zarówno indywidualnymi jak i biznesowymi, np. międzynarodowe sieci handlowe.

Potwierdzeniem bezpieczeństwa naszych produktów oraz ich dobrej jakości jest certyfikat OEKO-TEX STeP oraz Global Recycled Standard (GRS).

Nasz zespół:

Fundamentem naszej firmy jest zespół pracowników, który charakteryzuje się zaangażowaniem,  lojalnością i oddaniem swojej pracy. Wszyscy razem staramy się codziennie budować pozytywne relacje i doskonałą współpracę. Tacy ludzie potrafią osiągać wyjątkowe wyniki, przekraczać oczekiwania klientów i partnerów biznesowych, a także tworzyć atmosferę pracy pełną entuzjazmu i pozytywnej energii. Dlatego tak wiele firm wybrało Naszą Firmę jako swojego Partnera Biznesowego.

Zobacz Jak Pracujemy.